Bale dovedl Wales k historickému vítězství

Vytvořit: 06/11/2016 - 20:18
Kanu v dresu Walesu se raduje ze vstřeleného gólu do sítě Slovenska -- zdroj: www.guardian.com

Pro oba soupeře to byl historický moment, a pro Wales ještě historičtější

Wales - Slovensko 2:1 (1:0)
10. G. Bale , 81. H. Robson-Kanu - 61. O. Duda
Muž zápasu: Bale

Sestava WalesD. Ward - B. Davies , A. Williams , J. Chester - N. Taylor , D. Edwards (69. J. Ledley ), A. Ramsey (88. J. Richards ), J. Allen , C. Gunter - G. Bale , J. Williams (71. H. Robson-Kanu )
Sestava SlovenskoM. Kozáčik - P. Pekarík , M. Škrtel , J. Ďurica , D. Švento - R. Mak , P. Hrošovský (60. O. Duda ), M. Hamšík , J. Kucka , V. Weiss ml. (83. M. Stoch ) - M. Ďuriš (59. A. Nemec )

Jak jsem říkal, jsem na cestě do Toulouse, takže utkání Wales versus Slovensko jsem chytil až druhou půlku na letišti ve Frankfurtu. Dal jsem si předražené, né moc dobré, pivo a dokoukal to.

Co jsem viděl, tak Slovensko udávalo tempo hry a nakonec se dočkalo zaslouženého vyrovnání, Wales byl pro mě zklamáním, o to větší překvapení pro mě bylo, že dokázali skórovat i podruhé. Byl to velice ušmudlaný gól, při kterém Ramsey málem zakopl o balón a střilející Kanu si skoro zlomil nohu. Ani závěrečný tlak korunovaný střelou do tyče nepřinesl vyrovnání, a tak Wales bere všechny body.

Ten bloňdák byl Ramsey ? Jako jediný konkuroval těm komediím na hlavách Slováků, a to nemluvím o tom, že nebyl slovenský hráč, co by neměl pomalované obě ruce .... Kam ten fotbal spěje...