I Turecko bylo nad síly české reprezentace

Vytvořit: 06/22/2016 - 08:24
Turecko se raduje ze vstřeleného gólu do sítě Česka na EURO 2016 -- zdroj: www.dailysabah.com

Slabému Turecku stačili dvě střely mezi tři tyče a poslali domů nejslabší tým šampionátu

10. B. Yilmaz, 65. O. Tufan
 
Muž zápasu: Mor
 
Sestava Česká republika: P. Čech - P. Kadeřábek, T. Sivok, R. Hubník, D. Pudil - B. Dočkal (71. J. Šural), D. Pavelka (57. M. Škoda), V. Darida, J. Plašil (90. D. Kolář), L. Krejčí - T. Necid
Sestava Turecko: V. Babacan - G. Gönül, M. Topal, H. Balta, I. Köybasi - E. Mor (69. O. Sahan), O. Tufan, A. Turan, S. Inan, V. Sen (60. O. Özyakup) - B. Yilmaz (90. C. Tosun)
 
Zlepšený výkon naši reprezentace vítězství nepřinesl. Turecko bylo slabý soupeř a stejně bylo nad naše síly. Výsledek jen podtrhuje učinkování Vrbova výběru na tomto EURU. Je to nejhorší výsledek v samostatné historii České republiky. Vinit za to trenéra ? Částečně na tom má svůj podíl viny, ale on opravdu nemá z čeho vybírat. Náš přestárlý tým bez výrazných osobností a jen jediným hráčem v kolotoči velkých zápasů (P. Čech) na víc neměl.
 
Je potřeba něco změnit. Ale co ? Jde to vůbec v čele s korupčníkem Peltou ? Těžko. Základ je práce s mládeží, kde nám ujel vlak a budeme to honit miminálně dalších 10 let. Vedení svazu je zkostnatělé bez sebemenší reflexe, kdy to Pelta dokazuje angažováním toho šíleného Poláka Listkiewicze, jako šéfa rozhodčích, který byl v Polsku namočený do korupční aféry. Smiřme se s tím, že český fotbal, ale i hokej, jdou špatným směrem rovnou do pr....
 
Na závěr pár dobrých zpráv. Už se nemusíme nervovat nad našimi výkony a výsledky na EURU. Můžeme si v klidu vychutnat zbytek šampionátu a přát si hezký fotbal. Dále oznámili konec kariéry Plašil a Lafata. Později se k nim nejspíše přidá Čech, Rosicky a Limberský. Možná by s sebou mohli vzít ještě Hubníka, Sivoka a Necida. No uvidíme, co nám přinesou dny nadcházející.
 
Fotbalu zdar.
 
TABULKA SKUPINY D